Kredi Kartı Kabul Eden Slot Siteleri

Kredi Kartı Kabul Eden Slot Siteleri

Kredi kartı kabul eden slot siteleri oldukça fazladır. Birden çok kredi kartı türü olmasına rağmen bunların tümünün kullanılması çok büyük bir avantaj sağlar. Böylelikle slot katılımının önünde bir engel de kalmamış olacaktır.

Kredi kartı kabul eden slot siteleri yabancı işletmelerdir. Makaralı sisteme sahip olması ile dikkat çeken slot oyununa katılım böylelikle çok uzun bir zaman almaz. Hangi kredi kartlarının kullanılacağı ve işlemlerin nasıl yapılacağı noktasında bilgi almak için yazımıza bakınız.

Kredi Kartı Kabul Eden Slot Siteleri Hangi Kartlarla Uyumludur?

Kredi kartı yatırım kabul eden slot siteleri birden çok kart türü ile işlem yapılmasına müsaade eder. Bunların arasında öne çıkanlar ise şöyledir;

 • Her zaman Master olarak bilinen kart sayesinde hem yatırımın hem de çekimin tamamlanması noktasında hiçbir sorun söz konusu değildir. İşlemlerin çok güvenli olduğunu da eklemek gerekiyor.
 • Kredi kartlarının daha farklı bir versiyonu olan Visa da mevcuttur. Tam bir uyum vardır ve buna göre sistem tasarlanmıştır.
 • Özellikle son dönemde büyük bir ilgi gören Electron adındaki kredi kartlarını da unutmamak lazım.

Bunların arasından herhangi bir tanesini seçtikten sonra işlemlerinizi en kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartı Slot Siteleri Yatırım Kuralları Nelerdir?

Kredi kartını kabul eden slot siteler üzerinden aktarım yapmak basittir. Tabi ki bunun için belli kuralları bilmek ve buna göre hareket etmek şarttır. Bunların arasında özellikle kartın adınıza kayıtlı olması ilk sırada geliyor. Bu genel bir kriter olmasının yanı sıra her işletmede aynıdır.

Aynı zamanda yatırım miktarı da öne çıkar. Buna göre her şirketin tanımlamış olduğu bir minimum aktarım tutarı mevcuttur. Bunun her zaman TL üzerinden ifade edildiğini ifade etmek gerekiyor. Bazılarında iki haneli olmasının yanı sıra bir kısmında ise 100 TL ve üstü şeklindedir. Buna göre talimatın verilmesi mühimdir.

Kredi Kartı Slot Firmalarıyla İşlem Nasıl Yapılır?

Kredi kartı kabul eden slot siteleri üzerinden aktarım işlemleri şöyledir;

 • Hemen resmi sitede bilgisayar veya mobil cihazlar üzerinden online olunması lazım.
 • Bunun sağlanmasının ardından ise hemen kart seçimi yapılır.
 • Kredi kartının tüm bilgileri sistem tarafından istendiği için bunların yazılması esastır.
 • Ön kısımda yer alan ve 16 haneli olması ile dikkat çeken kart numarası bunların başında geliyor.
 • Kartın arkasındaki CVV kodunun unutulmaması lazım. Bu da üç haneli olması ile dikkat çeker.
 • Tabi ki at ve yıl şeklinde ifade edilmiş son kullanım tarihi de girilmelidir.
 • Kimlik bilgileri de resmi siteden yazılı olarak tanımlanmak zorundadır.
 • En az aktarım miktarına göre ve TL cinsinden paranın belirtilmesi mühimdir.
 • Bunların ardından gönder butonuna basılır ve son aşamaya geçilir.
 • Yani banka size bir kod yollar. Bunun da girilmesi sonrasında artık ilgili süreç sona ermiş olacaktır.

Kredi Kartı Slot İşletmelerinden Kredi Kartı ile Para Çekilir mi?

Kredi kartı kabul eden slot siteleri çekim yapılmasına da izin verirler. Bunun yatırım sırasında gerçekleştirilen işlemlerden hiçbir farkının bulunmadığının altını çizmek lazım. Yani kartın gerek arka gerekse ön kısmında yer alan bilgilerinin yazılması yeterli bir hamledir.

S.S.S

Kredi kartı  slot siteleri üzerinden işlem yaparken hangi bilgiler girilir?

slot siteleri sayesinde basit bir biçimde işlemleri tamamlamak mümkündür. Bunun için girilmesi gereken bilgilerin arasında kimlik verileri her daim öne çıkar. Gerek isim ve soyadının gerekse TC kimlik numarasının yazılması esastır. Bunun yanı sıra kart bilgilerini de unutmamak lazım. Bunlardan birisi kartın numarasıdır. Diğerleri CVV kodu ve son kullanım tarihidir.

Kredi kartı kabul eden slot siteleri işlemlerinde belge yollanır mı?

slot siteleri üzerinden ilk defa yatırım veya çekim yapacak olan kişilerin bir belge yollaması kesinlikle gereklidir. Bunun nedeni ise kartın sizin adınıza ait olup olmadığının belirlenmesidir. Çünkü açıklanmış olan kurallara göre işlemlerde sadece kendi adınıza olan kartların tercih edilmesi gerekiyor. Buna göre talimat verilmesi esastır.